Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov. Ali se strinjate z uporabo spletnih piškotkov na teh straneh?

Poglej EU e-Privacy Directive dokument

Zavrnili ste piškotke. Odločitev lahko spremenite.

Prvenstvo Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju v dvorani za U14 (2)

V nedeljo 7. maja je bilo v Slovenski Bistrici državno prvenstvo v mnogoboju za pionirke in pionirje do 14 let( U-14.)

Med 94 atletinjami so članici AK Radeče Maja KNEZ in Manca Renko osvojili ekipno drugo mesto in po naslovu prvakinj v dvorani, sedaj na stadionu dodali še naslov podprvakinj. V posamezni konkurenci je Maja KNEZ prav tako osvojila 2. mesto srebrno medaljo, Manca RENKO pa 7. Še en odličen nastop radeških atletinj, ki so izvrstno pripravljene kar dokazujejo v tem obdobju. Za pravo formo in rezultate je zaslužen tudi trener Rafko Drašček, ki jih je odlično pripravil na sezono. priloge: slika 1 : Manca in Maja na 2. Stopnički slika 2 : Maja Knez na 2. mestu med atletinjami